Opis stanowiska pracy

Dla naszego partnera - Kancelarii Adwokackiej w Warszawie specjalizującej się w obsłudze przedsiębiorstw, poszukujemy pracownika na stanowisko młodszego prawnika z możliwością objęcia patronatem i zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Podstawowe obowiązki:
- sporządzanie projektów pism procesowych,
- sporządzanie projektów opinii prawnych, memorandów i porad prawnych,
- sporządzanie i opiniowanie umów,
- prowadzenie korespondencji prawnej,
- sporządzanie analiz prawnych, praca z orzecznictwem sądowym,
- obsługa czynności administracyjnych toczących się postępowań,
- zastępstwo procesowe, praca z aktami procesowymi (po wpisie na listę aplikantów).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wysokiej motywacji i pasji w wykonywaniu zawodu prawniczego,
- dobrej organizacji pracy, samodzielności, inicjatywy i nastawienia na rozwój,
- dobrej znajomości prawa cywilnego (materialnego oraz procesowego), prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa autorskiego, prawa zamówień publicznych.
- biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziana praktyka w dziedzinie prawa gospodarczego oraz rozpoczęta aplikacja adwokacka lub radcowska. Mile widziane dyplomy i certyfikaty.

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego od kilkunastu lat doradza małym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura