Opis stanowiska pracy

Górnicki Durowicz Badowska-Domagała Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. poszukuje osoby na stanowisko młodszego prawnika.

Zapewniamy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
• zatrudnienie na umowę o pracę
• podnoszenie kwalifikacji i rozwój umiejętności poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach oraz postępowaniach sądowych.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 08-08-2014 r.

Wymagania

• ukończone wyższe studia prawnicze bądź rozpoczęty I rok aplikacji radcowskiej
• biegła znajomość języka angielskiego prawniczego w mowie i piśmie
• umiejętność bardzo dobrej organizacji własnej pracy
• umiejętność podejmowania decyzji
• zaangażowanie i odpowiedzialność w zakresie realizacji obowiązków
• wysoka kultura osobista
• oczekujemy chociażby minimalnego doświadczenia w zakresie obsługi prawnej.

Prezentacja firmy

Praktyka kancelarii obejmuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura