Młodszy prawnik / Prawnik

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Sporządzanie, weryfikowanie umów, wsparcie podczas negocjacji warunków umownych oraz wsparcie bieżącej obsługi w zakresie prawa korporacyjnego oraz procesowego,
  • Sporządzanie opinii w bieżących kwestiach prawnych oraz przygotowywanie projektów pism procesowych w postępowaniach sądowych oraz przed organami administracji państwowej
    i samorządowej,
  • Sporządzanie zestawień, podsumowań,
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne dla innych działów firmy,
  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów,
  • Archiwizowanie dokumentów,
  • Tworzenie procesów i procedur w zakresie działania podmiotu,
  • Udział w innych projektach i zadaniach Działu Prawnego z zakresu funkcjonowania podmiotu,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (pierwszy rok aplikacji adwokackiej lub radcowskiej będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku w dziale prawnym wewnętrznym firmy
    (in -house lawyer), kancelarii prawnej, Sądzie powszechnym lub instytucji państwowej,
  • Znajomość prawa cywilnego i prawa handlowego oraz prawa procesowego,
  • Umiejętność samodzielnej interpretacji przepisów prawnych, analizowania dokumentów pod kątem obowiązujących przepisów prawa,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word, Excel, Power Point, Outlook
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Sumienność, dokładność, rzetelność.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura