Młodszy Prawnik - Infrastruktura

HRK S.A.

Warszawa, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Młodszy Prawnik - InfrastrukturaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie wniosków o wydanie decyzji w sprawach zagospodarowania przestrzennego,
  • sporządzanie umów o wykonanie robót budowlanych,
  • sporządzanie opinii prawnych w zakresie procesów infrastrukturalnych, w tym kontraktach budowlanych (FIDIC i non – FIDIC),
  • reprezentowanie klientów przed organami administracji i sądami administracyjnymi,
  • kontakt z organami władzy państwowej oraz sądami,
  • pomoc starszym prawnikom w ich codziennych obowiązkach.

Wymagania:

  • student V roku lub absolwent prawa,
  • mile widziany status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego (egzamin wstępny 2017, 2018),
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale wewnętrznym spółki specjalizującymi się w prawie infrastrukturalnym będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego oraz administracyjnego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (Legal English będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę (B2B),
  • pokrycie kosztów aplikacji,
  • jasną ścieżkę rozwoju kariery,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach,
  • pracę z klientami polskimi oraz międzynarodowymi,
  • dodatkowe benefity (karta prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, etc.)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.