Młodszy Prawnik / Aplikant

KKPW

Kraków, małopolskie

KKPW
Kancelaria Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór - Adwokaci
zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

obsługa prawna klientów Kancelarii
sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych
udzielanie porad i konsultacji prawnych
występowanie przed sądami i urzędami.

Wymagania:

wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziani aplikanci adwokaccy oraz radcowscy
doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy/ stażu w kancelarii prawniczej
bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, administracyjnego oraz zagadnień związanych z prawem spółek i prawem rynku nieruchomości
znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

pracę w pełnym wymiarze godzinowym
w zespole umożliwiającym rozwój zawodowy
konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny, opatrzone zgodą na przetwarzanie danych osobowych na cele rekrutacji, prosimy przesyłać pocztą zwykłą lub elektroniczną na adres:

Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór - Adwokaci Spółka Partnerska
ul. Dietla 50/12, 31-039 Kraków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzeżenie: Kancelaria nie zwraca przesłanych dokumentów, odpowiada wybranym kandydatom.