Młodszy pracownik produkcji - Świdnica

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Świdnicy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy:
- sortowanie,
- demontaż części komponentów samochodowych

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność ( zatrudnienie od 15.04.2015),
- wykształcenie min. zawodowe,

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie 1900,00 brutto
- praca w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do piątku

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji