Młodszy pracownik magazynu

Max Power Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (certyfikat o numerze rejestru 5944) dla naszego klienta poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice (strefa ekonomiczna)
Nr ref: MPM/10/14

Zakres obowiązków:

• Prace związane z obsługą magazynu
• Dostarczanie komponentów z magazynu na linię produkcyjną
• Właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe
• sumienność
• organizacja pracy własnej
• umiejętność pracy w grupie
• komunikatywność
• uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• pracę w systemie dwu zmianowym
• praca w pełnym wymiarze czasu
• umowę o pracę tymczasową
• w dalszej kolejności zatrudnienie stałe bezpośrednio w firmie

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 1 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka