Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta firmy Unilever - poszukujemy obecnie osób do pracy na stanowisku: młodszy pakowacz/pakowaczka

młodszy pakowacz/pakowaczka

Nr ref.: 12616
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  •  pakowanie produktów zgodnie z ich specyfiką
  •  zasyp opakowań do podajników
  •  podstawowa kontrola jakości produktów
  •  prace porządkowe

Oczekiwania:
  • dyspozycyjności
  • komunikatywności
  • chęć do pracy

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne dodatki
  • system motywacyjny dla pracowników
  • zakupy w sklepiku zakładowym  (atrakcyjne ceny produktów marki Dove, Timotei, Sunsilk, Rexona, Signal, Domestos, Lipton, Saga, Knorr, Amino, Hellmann´s, Algida)
  • praca w bezpiecznych warunkach (wyjątkowo dbamy o kwestie bezpieczeństwa)
  • idealny dojazd z centrum miasta i okolic (71, 77, 51 ,58)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)