Młodszy Organizator Logistyki Materiałów Niezgodnych

Work Service S.A.

Chorzów, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • Kontrolowanie dziennego zapotrzebowania materiału i sprawdzanie czy realizacje są zgodne z potrzebami;
  • Śledzenie ilości powstałych meldunków o niezgodnościach na materiałach;
  • Monitorowanie zaległych NCR u poszczególnych użytkowników w SAP oraz uruchamianie z nimi ciągłych Akcji przyspieszania działań, decyzji zmierzającej do zabezpieczenia niezgodnego materiału;
  • Zapewnienie szybkiego zabezpieczenia dostaw materiału zgodnego w zamian za wykryty niezgodny z Platformy Logistycznej na stanowisko montażowe na czas;
  • Zapewnienie zgodności posiadanego materiału niezgodnego w systemie SAP z rzeczywistym ich stanem w ZS SEGREG;
  • Monitorowanie poziomu materiałów niezgodnych i podejmowanie działań celem jego obniżenia;
  • Przegląd magazynów w tym izolatki materiałów niezgodnych;
  • Współpraca ze wszystkimi działami powiązanymi z Łańcuchem Dostaw.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w renomowanej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę na pełen etat;
  • Dyżur Konsultanta w siedzibie firmy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – logistyczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz systemu SAP;
  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.