Młodszy Opiekun Klienta

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla Klienta z branży bankowości szuka młodych, dynamicznych osób, zainteresowanych pracą w systemie zmianowym. Będziesz wspierać i doradzać Klientom banku w doborze najlepszych rozwiązań bankowych.

Oferujemy:
• Umowę o pracę od początku współpracy
• Stałe wynagrodzenie + atrakcyjna premia (po okresie próbnym)
• Benefity: opieka medyczna Medicover
• Elastyczny grafik pracy
• Profesjonalne szkolenia
• Nowoczesne biuro (CH BlueCity)

Wymagania

Kogo szukamy:
• Osób otwartych, komunikatywnych i proaktywnych
• Osób zainteresowanych pracą zmianową
• Osób szukających pierwszego doświadczenie lub chcących rozwinąć aktualne
• Osób obeznanych z pracą przy komputerze i rozwiązaniami IT

UWAGA:
• wymagana znajomość j.polskiego na poziomie zaawansowanym. J.angielski jako dodatkowy atut

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie