młodszy operator

Nr ref.: 33447
Praca stała
Lokalizacja: Żory

Zakres obowiązków:
  •  praca produkcyjna (manualna lub na maszynach)
  • kontrola jakości wyrobów
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, produkcyjnych i jakościowych
  • odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • zawiadamianie przełożonego o problemach, zagrożeniach i awariach podczas produkcji

Oczekiwania:
  •  wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy
  • zdolności manualne
  • nastawienie na jakość, efektywność
  • motywacja i chęć do pracy
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji, uprawnienia na suwnice i żurawie, znajomość rysunku technicznego

Oferta:
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość szkoleń technicznych (suwnice, wózki widłowe, SEP)
  • płatne godziny nadliczbowe
  • umowa o pracę tymczasową, z możliwością stałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki pieniężne za frekwencję
  • praca od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)