Młodszy Operator Zabrze/Mikulczyce

ManpowerGroup Sp. z o.o.

41-800 Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: 41-800 Zabrze

Zadania:
• praca przy produkcji rur termoizolacyjnych
• obsługa maszyn produkcyjnych
• pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
• dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów
• dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
• dużą chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
• sumienność , rzetelność, punktualność
• dyspozycyjność od zaraz
• mile widziane doświadczenie na produkcji
• mile widziane uprawnienia na suwnice

Oferujemy:
• umowa o pracę
• zatrudnienie przez APT następnie przejście bezpośrednio pod firmę
• stałe i stabilne zatrudnienie
• możliwości rozwoju – kursy, szkolenia organizowane w firmie
• praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials