Młodszy Operator Wózka Widłowego

Bakoma

Elżbietów, mazowieckie

Bakoma
Firma: Bakoma Sp. z o.o.

Stanowisko: Młodszy Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Elżbietów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kompletowanie wysyłek zgodnie z ustaloną kolejnością (składowanie, przewożenie palet pełnych)
  • Zapewnienie płynności ruchu zewnętrznego (owijanie palet, załadunek samochodów)
  • Zapewnienie płynności ruchu wewnętrznego (zlecenia transportowe, obsługa wyznaczonych obszarów magazynowych – wysoki skład)
  • Załadunek wysyłek, rozładunek dostaw
  • Pomoc przy przygotowaniach do inwentaryzacji oraz przy samym procesie inwentaryzacji
  • Zapewnienie porządku w magazynie

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie na stanowisku: Operator wózka widłowego wysokiego składu/Składacz kompletujący wysyłki/Magazynier/Pomocnik magazyniera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podstawowa obsługa komputera - pakiet MS Office lub obsługa terminala radiowego
  • Nastawienia na efektywną pracę zespołową
  • Dyspozycyjności

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Zapewniamy własny transport pracowniczy z kierunków Łowicz, Sochaczew