młodszy operator produkcji- praca od zaraz !!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży oświetleniowej,poszukujemy osób do pracy tymczasowej na stanowisko:

Nr ref.: 39170
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kętrzyn

Zakres obowiązków:
  • montaż opraw oświetleniowych
  • kontrola jakości wyrobów gotowych
  • pakowanie produktów gotowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, precyzja
  • gotowość do pracy na trzy zmiany ( 6-14, 14-22, 22-6)

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ze składami ZUS i prawem do urlopu wypoczynkowego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • miła atmosfera wśród pracowników
  • premia za gotowość do pracy
  • bezpłatny dojazd z wybranych lokalizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)