Ideal Work Sp. z o.o.
IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

IDEAL WORK jest częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z obszaru HR. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL.

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży nieruchomości komercyjnych poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko MŁODSZY NEGOCJATOR.

Młodszy negocjator

Opis stanowiska i zakres obowiązków:
-obsługa zleceń w zakresie najmu lokali biurowych, również handlowych i magazynowych
- pozyskiwanie potencjalnych najemców
- realizacja transakcji najmu
- pośrednictwo w transakcjach kupna
- sprzedaży gruntów inwestycyjnych oraz nieruchomości komercyjnych
- prezentowanie nieruchomości klientom
- negocjowanie warunków umów
- obsługa transakcyjna nowych umów najmu oraz kupna - sprzedaży
- renegocjacje oraz przedłużenia umów najmu
- bieżący monitoring rynku nieruchomości

Oferujemy:
- pracę w firmie ugruntowanej pozycji rynkowej
- realizację zadań w dynamicznie rozwijającej się strukturze, oferującej wiele wyzwań
- konkurencyjne warunki wynagrodzenia oraz system prowizyjny
- duże możliwości awansu oraz zdobywania doświadczenia
-pracę w firmie, która nie działa korporacyjnie
-możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- dokładność, zaangażowanie
- samodzielność, ambicja zawodowa
- asertywność i kultura osobista
- praca w dziale sprzedaży
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- prawo jazdy kat. B
- znajomość rynku nieruchomości w Warszawie oraz przepisów prawa z obszaru
- pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami mile widziana