MŁODSZY MONTER / MONTAŻYSTKA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

JM elektronik Sp. z o.o.

ZABRZE, HELENKA, śląskie

Jesteśmy firmą działającą od niemal 30 lat. Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji elektroniki, a nasz nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w Zabrzu. Ponad połowa naszej produkcji trafia do Klientów zagranicznych, głównie z krajów skandynawskich, Niemiec, Austrii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: ZABRZE, HELENKA
www.jm-ems.pl

Główne zadania:

  • Montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Zdolności manualne
  • Sumienność, dokładność, rzetelność
  • Mile widziane umiejętność lutowania, znajomość elementów elektronicznych lub doświadczenie w produkcji elektroniki

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: