Human & Hunter Sp. z o.o.

Młodszy Mechanik

Miejsce pracy: 96-320 Mszczonów

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Młodszy Mechanik

OPIS STANOWISKA:

- Obsługiwanie maszyn produkcyjnych i urządzeń znajdujących się na wyposażeniu fabryki, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
- Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn, analiza przyczyn oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
- Czynne wspieranie realizowanych projektów w dziale utrzymania ruchu
- Organizacja oraz odpowiedzialność za pracę na powyższym stanowisku
- Praca od pon-pt (w systemie 3 zmianowym)

WYMAGANIA:

- Wykształcenie techniczne
- Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (Mechanika, Mechatronika, Automatyka itp.)
- Wymagana znajomość podstaw budowy maszyn
- Znajomość rynku technicznego, automatyki i układów pneumatycznych będzie dodatkowym atutem
- Mile widziana znajomość jęz. angielskiego
- Znajomość obsługi komputera
- Komunikatywność
- Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole

OFERUJEMY:

- praca na pełen etat (umowa o pracę)
- pakiet socjalny oraz naukę jez. angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.