Młodszy Manager Zmiany w Restauracji Burger King

Burger King

Bolesławiec, dolnośląskie

Burger King
Masz bzika na punkcie burgerów? Wiedz, że własnoręcznie i po swojemu przyrządzony burger jeszcze lepiej smakuje! Ale dopiero ten zjedzony w towarzystwie prawdziwie zakręconych kolegów –zaspokoi głód…nowych wrażeń. Zajadaj swoje burgery pracując z nami. Zostań Królem albo…Królową, albo po prostu - pozostań sobą. Praca z Tobą, to będzie dla nas frajda!
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BURGER KING JAKO

Lubisz pracę z klientem? Chcesz się rozwijąć w obszarze zarządzania zespołem? Jeśli tak, ta praca jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: MOP Żarska Wieś (przy autostradzie A4)

Obowiązki:

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie 100% satysfakcji klientów poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości
  • Budowanie zespołu - motywowanie i docenianie, tak by osiągnął doskonałość operacyjną

 Wymagania:

  • Zdolności przywódcze oraz umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
Oferujemy:
  • Unikalna kultura “Bring Fun to Life”, bez polityki i biurokracji
  • Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
  • Troska i docenianie pracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Burger King