Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

 Dla jednego z naszych klientów, dużej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Pile, poszukujemy osoby na stanowisko:

młodszy logistyk

Nr ref.: 25430
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • stworzenie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z dostawcami i firmami w języku angielskim
  • planowanie odbiorów i dostaw
  • monitoring przebiegu procesów
  • zarządzanie dokumentacją związaną z obsługą transakcji
  • bieżący kontakt z handlowcami i monitoring obsługiwanych zamówień

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, zorganizowanie i zdyscyplinowanie
  • umiejętność współpracy z zespołem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym ( codzienny kontakt w tym języku)

Oferta:
  •  umowa o pracę
  • praca w trybie jednozmianowym
  • możliwość poszerzania kompetencji
  • możliwość pracy w prestiżowej firmie w branży produkcyjnej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)