Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy Lumileds Poland S.A. w Pabianicach, lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

młodszy logistyk

Nr ref.: 27854
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • Planowanie dostaw i wysyłek
  • Nadzór nad stanami magazynowymi
  • Efektywna komunikacja z działami magazynu i Spedycji
  • Opracowywanie raportów.
  • Przyjmowanie zgłoszeń związanych z problemami procesowymi
  • Nadzór nad planowaniem i realizacją dostaw do magazynu i klientów
  • Udział w doskonaleniu procesów logistycznych.
  • Opracowywanie dokumentów FAP
  • Realizacja działań doskonalących, korygujących i zapobiegawczych.
  • Obliczanie i analiza wskaźników logistycznych dla kluczowych klientów
  • Generowanie dokumentów magazynowo/dystrybucyjnych

Oczekiwania:
  •  bardzo dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Obsługa komputera, pakiet MS Office,

Oferta:
  • praca jednozmianowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w dużej, stabilnej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szczegóły pod numerem 603 305 807

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)