młodszy logistyk - ucz się angielskiego i zdobywaj doświadczenie zawodowe

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Rozpocznij karierę w międzynarodowej firmie, zdobądź bezcenne doświadczenie, które otworzy Ci wiele drzwi w Twojej karierze zawodowej.

Poszukujemy osoby na stanowisko młodszy logistyk

Nr ref.: 40416
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących działania aplikacji i raportów stworzonych w oparciu o MS Office
  • pozyskiwanie danych z systemu SAP i ich agregacja zgodnie z wymogami użytkowników
  • bieżące analizy danych oraz przedstawienie wynikających z nich wniosków

Oczekiwania:

Czego oczekujemy?

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości pakietu MS Office, MS Exce
  • umiejętności pracy w zespole
  • umijętność szybkiego  uczenia się
  • mile widziane będą doświadczenie w pracy z systemem SAP

Oferta:

Oferta:

  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturze firmy
  • niepowtarzalna szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • codzienny kontakt z językiem angielskim w międzynarodowym środowisku pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki, urlop wypoczynkowy)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)