MŁODSZY LABORANT

Kulinaria S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w Dziale Jakości, pół etetu

Przygotowanie szkła laboratoryjnego
Przygotowanie pożywek mikrobiologicznych i odczynników
Pobieranie, ocena i archiwizacja prób surowców i wyrobów gotowych
Prowadzenie badań laboratoryjnych surowców i wyrobów oraz dokumentacji laboratoryjnej
Ocena i archiwizacja atestów surowców
Wystawienie atestów
Zwalnianie surowców i wyrobów do obrotu
Wykonywanie wszystkich czynności wynikających z zapisów procedur i instrukcji;

Wymagania

Znajomość zagadnień związanych z kontrolą jakości i technologią przetwórstwa spożywczego
Znajomość polskich i europejskich przepisów dotyczących prawa żywnościowego
Znajomość metod analitycznych

Prezentacja firmy

Firma Kulinaria S.A. należąca do Grupy Prymat, działa na rynku od 1997 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące - okres próbny, potem umowa na 2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 400PLN - 1 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Badania / Rozwój, Praca Inne