Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie zamówień i nadzór nad realizacją
• utrzymywanie optymalnego stanu magazynowego surowców i materiałów okołoprodukcyjnych (stany min max)
• poszukiwanie zamienników i alternatywnych dostawców
• ścisła współpraca z działem planowania produkcji
• nadzór nad prowadzeniem dokumentacji zakupowej

Wymagania

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• obsługa pakietu Office i poczty elektronicznej
• komunikatywność
• dobra organizacja pracy własnej
• zaangażowanie i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie