Opis stanowiska pracy

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela 3-gwiazdkowego hotelu mieszczącego się w okolicach miasta Bad Hersfeld, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

MŁODSZY KUCHARZ

Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Bad Hersfeld

Obowiązki:

  • przygotowywanie potraw i dań kuchni regionalnej dla gości hotelowych (45 pokoi) oraz na salę restauracyjną
  • zachowanie estetyki wydawanych dań
  • przestrzeganie norm i standardów HACCP

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie: 8 Euro/godz. netto
  • praca od zaraz na dłuższy okres czasu
  • czas pracy: 10:00 – 14:00 i 17:30 – 22:00 5 dni w tygodniu
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie (3 posiłki dziennie)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Perfect Job

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne