Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru SSC, poszukujemy osoby na stanowisko:

młodszy księgowy

Nr ref.: 40685
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • przetwarzanie faktur i płatności zgodnie ze standardami IFRS
  • kontakt z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • przetwarzanie wydatków dot. podróży
  • uzgadnianie kont zobowiązań
  • wspieranie Kierownika Migracji i Starszych Księgowych w ich pracy
  • zarządzanie relacjami z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie: wyższe – preferowane Rachunkowość/Finanse/Ekonomia
  • doświadczenie: min. 1 rok
  • Znajomość języków obcych: angielski – biegły w mowie i piśmie, a znajomość niemieckiego, holenderskiego, norweskiego lub duńskiego będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość MS Office, w szczególności  MS Excel
  • znajomość standardów rachunkowości
  • znajomość systemu księgowego SAP oraz programu Open Text będzie dodatkowym atutem.
  • otwartość, komunikatywność, samodzielność, wielozadaniowość.

Oferta:
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz udziału w migracjach procesów księgowych
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)