Młodszy księgowy ze znajomością Symfonii Finanse i Księgowość

Mena Sp. z o.o.

Marki k. Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych, faktur zakupowych, faktur sprzedażowych
- prowadzenie ewidencji księgowej operacji bankowych i kasowych
- inne zlecone prace księgowe

Wymagania

- minimum 6 miesięcy doświadczenia w księgowości

- znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych

- dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

- skrupulatność, terminowość, komunikatywność, samodzielność

- umiejętności planowania oraz zarządzania czasem

- umiejętność pracy pod presją czasu

- znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość Premium

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje bez oczekiwań finansowych zostaną odrzucone.

Prezentacja firmy

Kompleksowe usługi rachunkowe dla mikro, małych i średnich firm.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa