MŁODSZY KSIĘGOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA CZESKIEGO

TRW Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa
W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. Korporacja posiada obecnie około 230 placówek w ponad 40 krajach. ZF jest jednym z trzech największych dostawców Automotive na świecie.

ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW jako jedna z dywizji firmy ZF posiada placówki w ponad 20 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

Opis stanowiska:

  • praca w obszarze zobowiązań (AP), należności (AR) lub księgi głównej (GL)
  • weryfikacja, ewidencja, raportowanie dokumentów księgowych
  • kontakt z klientami z różnych krajów europejskich

Wymagania:

  • znajomość języka czeskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • dodatkowo mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
  • zdolności analityczne, dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • przeszkolenie na stanowisku pracy
  • rozwój zawodowy w strukturach Centrum Obsługi Finansowej
  • wysokie standardy pracy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (SAP)
  • szkolenia językowe
  • pracę w miedzynarodowym środowisku