Młodszy Księgowy z językiem czeskim/ rumuńskim /duńskim /hebrajskim/ szwedzkim

Arche Consulting

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • utrzymywanie relacji z klientem zagranicznym,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,
  • analizowanie oraz rozwiązywanie problemów,
  • procesowanie zamówień, wprowadzanie danych do systemu,
  • praca w obszarze zobowiązań, należności lub księgi głównej,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka czeskiego/ rumuńskiego /duńskiego /hebrajskiego lub szwedzkiego
  • min. dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w obszarze finansów, księgowości lub obsłudze klienta,
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • kartę Multisport,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z wykorzystaniem języków obcych,
  • dodatkowe szkolenia.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse