Młodszy księgowy w dziale AR

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania na tym stanowisku:

Rozliczanie należności
• Zarządzanie procesem przedpłat
Przygotowywanie raportów i miesięcznych uzgodnień zgodnie z wymogami korporacji
• Rozliczanie płatności przychodzących
• Przygotowywanie odpisów należności
• Księgowania na kontach klientów

Nasze wymagania wobec Kandydata:

Wykształcenie kierunkowe (w trakcie studiów lub bezpośrednio po ich ukończeniu)
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
• Chęć do nauki, rozwoju i zdobycia doświadczenia
• Pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie w dziale księgowości (mile widziane)

Oto, co oferujemy:

Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
Świetną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie i podróżne, lekcje angielskiego częściowo finansowane przez pracodawcę, dofinansowanie do karty miejskiej oraz karta kafereryjna)
Biuro zlokalizowane w bardzo bliskiej odległości od Metra Dworzec Gdański
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności twardych i miękkich
Realne możliwości awansów zarówno pionowych, jak i poziomych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials