(Młodszy) Księgowy Travel & Expenses z językiem angielskim

Antal SSC/BPO

80-009 Gdańsk, pomorskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: 80-009 Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej płatności dla pracowników
  • Księgowanie rozliczeń związanych z kosztami służbowymi
  • Rozliczanie delegacji
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Tworzenie analiz i raportów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub silna chęć rozwoju w księgowości
  • komunikatywność, rzetelność, dynamika w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawy pakiet benefitów: karta MultiSport, pakiet LuxMed, ubezpieczenie na życie
  • nowoczesne i komfortowe biuro
  • ciekawe projekty oraz dynamiczny charakter pracy
  • szkolenia (w tym szkolenie wprowadzające)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl