Młodszy Księgowy / Specjalista ds. finansów

Grupa Sarigato

Kraków, 31-226, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W skład Grupy Sarigato wchodzą:

  • Sarigato - agencja performance marketingowa
  • Sataku - największa w PL sieć reklamy wideo / rich media
  • Yintaro - agencja marketingu wyłącznie B2B
  • Fundacja Sarigato - autor najpopularniejszej w PL akcji pomagania bezdomnym Psiakom "Karmimy Psiaki"

Rośniemy pod względem zespołu, poziomu przychodów, ilości briefów, realizowanych kampanii i w związku z tym poszukujemy Młodszego Księgowego / Specjalisty ds. finansów.

Miejsce pracy – Kraków.

Z Twojej strony:

  • Min. roczne doświadczenie w finansach/księgowości lub pokrewne
  • Masz ukończone studia (finanse/księgowość)
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu VAT i CIT
  • Znasz tematykę i terminologię finansowo-księgową
  • Wychodzisz z inicjatywą (w każdym tego słowa znaczeniu)
  • Jesteś osobą zaangażowaną

Kompetencje:

  • Prowadzenie dokumentacji firmy
  • Współpraca z biurem rachunkowym (dokumentacja, analizy, sprawozdania etc.)
  • Współpraca z kancelarią prawną (umowy, sprawy urzędowe etc.)
  • Kontakt z kontrahentami w sprawach finansowych
  • Realizacja płatności
  • Kontrola cashflow
  • Ocena ryzyka cashflow przy dużych inwestycjach
  • Coroczne podsumowanie finansowe ze współpracy z największymi kontrahentami
  • Podstawowe analizy finansowe
  • Współpraca z Zarządem Spółki

Z naszej strony:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Lekcje angielskiego w biurze
  • Skrzynie świeżych owoców w biurze
  • Normalni przełożeni
  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
  • Portfolio bardzo dobrych jakościowo usług
  • Imprezy firmowe (na wakeboard, "na jedno", urodziny itp.)
  • Praca w szybko rozwijającej się spółce
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa