Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa

Contrain Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Contrain Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Jesteśmy biurem rachunkowym Contrain Group Sp. z o.o. obsługującym grupę kapitałową. Poszukujemy pracownika do działu księgowości na stanowisko:

młodszy księgowa/ młodsza księgowy.

Opis stanowiska pracy:

księgowanie i dekretowanie dokumentów przychodowych i kosztowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

wystawianie dokumentów sprzedaży,

wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT,

rozliczanie sald rozrachunkowych,

ewidencję środków pieniężnych,

rozliczanie delegacji,

przygotowywanie przelewów.

Wymagane kwalifikacje:

praktyka w dziale księgowości lub biurze rachunkowym,

znajomość podstaw księgowania,

dobra znajomość programów MS EXCEL i MS Word.

Mile widziana:

znajomość języka angielskiego,

ukończone kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,

szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

benefity pozapłacowe (np. karta MultiSport).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv przy pomocy przycisku "apliku"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.