Młodszy Księgowy/Młodsza księgowa

Skłodowscy Sp. z o.o.

05-270 Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 160 pracowników i obsługuje ponad 1000 Klientów o różnych profilach działalności. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe, finansowe i prawne. Nasze priorytety to bezwzględne wywiązywanie się ze zobowiązań, wysoki standard usług, dzielenie się wiedzą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Obejmując pieczę nad powierzonymi obowiązkami kierujemy się zasadami rzetelności i uczciwości. Zaufanie Klientów to dla nas największa wartość.
Działamy na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości ponad 24 lata. Od zawsze najważniejsi byli dla nas Klienci – ich poczucie bezpieczeństwa, zadowolenie z obsługi, ich zaufanie. Uważnie słuchamy tego, co mówią i konsekwentnie rozszerzamy ofertę dostosowując ją do ich potrzeb. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w outsourcingu, kompetentna kadra pracownicza oraz dogłębna znajomość procesów biznesowych i finansowo-księgowych oparta o najnowocześniejsze technologie informatyczne.

Opis zadań na stanowisku:
- samodzielne prowadzenie ewidencji podatników w książce przychodów i rozchodów
- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
- prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami
- sporządzanie deklaracji rocznych PIT-28, PIT-36 i PIT-36L
- udział w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
- udział w sporządzaniu kalkulacji podatkowych (VAT, CIT)
- udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
- sporządzanie sprawozdań GUS

Wymagania

Oczekiwania:
 - co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w księgowości
 - wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
 - dobra znajomość MS Office
 - umiejętność klasyfikacji dokumentów księgowych
 - doświadczenie w procesie księgowego zamknięcia miesiąca,
 - umiejętność prowadzenia rejestru środków trwałych,
 - umiejętność sporządzania deklaracji statystycznych,
 - praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
 - systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy,
 - komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
 - certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
 ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 udział w licznych projektach rozwojowych,
 szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe,
 atrakcyjny pakiet socjalny i pakiet medyczny,
 stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 160 pracowników i obsługuje ponad 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting