Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa ze znajomością języka angielskiego

Engcon Poland Sp. z o.o.

64-320 Niepruszewo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- wsparcie głównej księgowej w prowadzeniu księgowości szwedzkiej spółki produkcyjnej,
- dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu ERP (m.in. faktury kosztowe, wyciągi bankowe)
- sporządzanie sprawozdań GUS i NBP,
- udział w sporządzaniu i uzgadnianiu rejestrów VAT oraz deklaracji VAT i JPK,
- wsparcie w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych oraz pomoc przy bieżących pracach działu księgowego
- przygotowywanie dokumentacji dla działu HR i administracji.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
- przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
- pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia),
- minimum rocznego doświadczenia w pracy w księgowości (pełne księgi),
- znajomości przepisów podatkowych (głównie ustawa VAT) oraz przepisów ustawy o rachunkowości,
- dobrej obsługi programów MS Office (w szczególności MS Excel),
- znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
- dobrej organizacji pracy własnej, systematyczności, dokładności, skrupulatności,
- umiejętności współpracy z zespołem,
- doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP (dodatkowy atut).

Prezentacja firmy

engcon Poland Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa