Opis stanowiska pracy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodową firmą produkującą akcesoria dla przemysłu motoryzacyjnego.

Nasze zakłady produkcyjne i biura sprzedaży znajdują się na całym świecie.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i zaopatruje wszystkich wiodących producentów samochodów w Europie.

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji pracy i nowoczesne systemy wspomagające codzienne zadania pozwalają Firmie na umacnianie pozycji leadera na rynku.

Międzynarodowe zespoły, kompleksowe zadania oraz multidyscyplinarny charakter naszej pracy stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery zawodowej.

Do naszego zakładu w Grudziądzu poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/ Młodszy Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Ewidencja faktur kosztowych
  • Ewidencja dokumentów obrotu magazynowego
  • Ewidencja importu
  • Księgowanie delegacji i zaliczek pracowniczych
  • Prowadzenie kartoteki Środków Trwałych
  • Realizacja obowiązków sprawozdawczych do GUS

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Udokumentowane doświadczenie / praktyka w zawodzie
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Fachowość i kompetencja
  • Zdolność szybkiego uczenia się oraz silna motywacja do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość j. angielskiego oraz znajomość systemu ERP SAP będzie mocnym atutem

Visscher-Caravelle oferuje swoim pracownikom:

  • Ciekawą pracę
  • Rozwój swojego talentu
  • Inspirowane i bezpieczne środowisko pracy z zachowaniem podstawowych wartości

Dołącz do Nas!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa