Młodszy Księgowy/Księgowa

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1088601

Biuro rachunkowe będące liderem w prowadzeniu elektronicznych ksiąg rachunkowych dla Klientów z całej Polski oferujące stabilną pracę poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice Zakres zadań:

-Kompleksowe prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm z zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymogami Klienta
-Sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych oraz innych niestandardowych raportów -Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT), rozwiązywanie niestandardowych zagadnień podatkowych ----Odpowiedzialność za okresowe zamknięcie ksiąg
-Analiza i uzgadnianie kont księgowych i rozrachunkowych
-Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, księgowania, uzgadnianie sald księgowych

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
- 2 lata doświadczenia w obszarze finansów i księgowości- preferencyjnie w biurze rachunkowym
-Samodzielność, dyspozycyjność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
-Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem
-Otwartość i komunikatywność
-Umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:
Pracę w strukturach międzynarodowej korporacji
Możliwości awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie
Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
Dodatkową opiekę medyczną
Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w dynamicznym i zmotywowanym zespole
Wsparcie merytoryczne członków zespołu