Młodszy Księgowy ds. Zobowiązań

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łomianki

Zadania:

• Opieka nad całym procesem obsługi faktur kosztowych w firmie,
• Księgowanie faktur kosztowych,
• Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
• Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych,
• Przestrzeganie standardów i procedur firmy,
• Aktywne uczestnictwo i współpraca z innymi osobami w dziale.

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, księgowość),
• Doświadczenie w zakresie księgowości, mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zobowiązań minimum 1 rok,
• Wiedza w obszarze podatkowym (VAT, CIT), rozliczania faktur,
• Umiejętność dobrego zarządzania czasem oraz umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań,
• Analityczny umysł, dynamizm w działaniu,
• Chęć rozwoju w obszarze księgowości,
• Sprawne poruszanie się pakietem MS Office,
• Mile widziana znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

• Pracę w dużej międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• Umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem do końca grudnia 2017 roku, z ewentualną możliwością przedłużenia,
• System pracy w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
• Miejsce pracy - Łomianki.

Numer referencyjny: MKCAT/WA2/03/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.