Młodszy Księgowy ds. Kontroli Kredytów

LeasingTeam Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Aktywne monitorowanie i kontrola stanu należności oraz rezerwy podległych klientów,
- Nadzorowanie realizacji postanowień polityk kredytowych m.in. poprzez: negocjacje i ustalanie harmonogramów spłat,
- Aktywne kontaktowanie się z odpowiednimi przedstawicielami Działu Sprzedaży,
- Współpraca z działem Biura Obsługi Klienta,
- Raportowanie stanu należności w różnych przekrojach.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie ekonomiczne lub status studenta/ ucznia,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Dobre umiejętności komunikacyjne,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Doświadczenie w księgowości będzie mile widziane.

Oferta:
- Umowa o pracę agencyjną, praca tymczasowa z opcją całorocznej,
- Praca w przyjaznym środowisku,
- Możliwość nabycia wysokich kwalifikacji.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa