MŁODSZY KOSZTORYSANT BUDOWLANY

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta od ponad dwudziestu lat zajmującego się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Młodszy Kosztorysant Budowlany

Zadania:

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych lub elektrycznych
  • sporządzanie przedmiarów robót oraz wycen, przygotowanie kosztorysów, ofert w zakresie instalacji sanitarnych lub elektrycznych
  • wykonywanie kosztorysów ofertowych,
  • przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych,
  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez firmy/dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne inżynieryjne lub elektryczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • dobra znajomość programu AutoCAD,
  • znajomość zasad kosztorysowania,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca stała na umowie o pracę w Strzelcach Opolskich,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria