Młodszy Koordynator Tłumaczeń – arabski, koreański lub niemiecki

Lionbridge Poland Sp. z o.o.

02-231 Warszawa, mazowieckie

Lionbridge to największa na świecie firma zajmująca się lokalizacją językową. Obsługujemy ponad 800 marek. Łączymy fachową wiedzę językową i kulturową z bogatym doświadczeniem w tworzeniu treści. Korzystamy z globalnego modelu działania oraz zaawansowanych technologii, aby nasi klienci mogli dotrzeć do odbiorców na całym świecie z przekazem uwzględniającym specyfikę rynków lokalnych. W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 600 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

Zadania:
• znajomość języka arabskiego lub koreańskiego lub niemieckiego
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia, lingwistyka)
• atutem będzie doświadczenie w lokalizacji, tłumaczeniach, redagowaniu oraz znajomość przynajmniej jednego z programów wspomagających tłumaczenia
• zdolności organizacyjne, systematyczność, dokładność, terminowość
• umiejętność szybkiego uczenia się nowych programów komputerowych
• umiejętność współpracy z zespołem i podwykonawcami
• mile widziani dyspozycyjni studenci ostatnich lat oraz studenci zaoczni

Miejsce pracy: 02-231 Warszawa

Wymagania:
• analiza zakresu prac w projektach tłumaczeniowych i przygotowywanie materiałów dla tłumaczy
• kontrola jakości tłumaczeń uzyskanych od wykonawców z zastosowaniem technologii językowych
• tworzenie materiałów pomocniczych: słowników i poradników
• zarządzanie pamięciami tłumaczeniowymi

Oferujemy:
• szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom
w 26 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy
• dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
• współpracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
• umowę zlecenie

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem przycisku aplikuj lub na adres e-mail: