Młodszy koordynator pracowników tymczasowych z Ukrainy

East West Workers Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Certyfikowana Agencja Pracy Tymczasowej (12649) East West Workers Sp. z o.o.
w związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź oraz woj. łódzkie
Nr ref.: MREK/LODZ/04/2017

Obowiązki:

• przygotowanie pracowników tymczasowych do podjęcia pracy (badania lekarskie, szkolenie BHP, odzież robocza, pomoc w zakwaterowaniu, organizacja zebrań)
• bieżący kontakt z pracownikami tymczasowymi
• bieżący kontakt z pracodawcami
• wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego

Wymagania:
• mile widziani studenci ostatnich lat studiów Filologia Rosyjska
• prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
• znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego (warunek konieczny)
• doskonała organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność do pracy w nienormowanym czasie pracy
• osobowość przywódcy oraz doskonałe zdolności interpersonalne

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie + premia od realizacji celów
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Prezentacja firmy

Misją Agencji Pracy Tymczasowej East West Workers Sp z o.o. jest efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja