Młodszy Koordynator ds. marketingu

CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2016), klasyfikowana w rankingach: Fortune 500 oraz S&P 500. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia ponad 75 000 pracowników (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich), obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w około 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). CBRE oferuje szeroki zakres zintegrowanych usług, doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl.

Lokalizacja: Warszawa

Dział Powierzchni Biurowych

Nasi konsultanci i agenci to przede wszystkim profesjonalni doradcy, którzy współpracują z najemcami, inwestorami i deweloperami projektów biurowych. Wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę naszych ekspertów, poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Stale monitorujemy rynek biurowy aby prezentować najbardziej bieżące oferty z naszej nowoczesnej bazy danych. Blisko współpracujemy ze wszystkimi właścicielami obiektów, deweloperami i inwestorami oraz międzynarodowymi najemcami. Wykorzystujemy wsparcie naszej organizacji oraz najnowocześniejsze, dostępne na rynku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Marka & Komunikacja

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych takich , jak: CV korporacyjne, case studies, listów referencyjnych, zdjęć, prezentacji, współpraca ze studiem graficznym oraz agentami w celu przygotowania ulotek i broszur
  • Przygotowywanie tekstów dla mediów społecznościowych
  • Współpraca z prasą, działania marketingowe dla Klientów, monitorowanie zawartości strony internetowej
  • Wsparcie w tworzeniu teksów dla Expert Market View
  • Organizacja wydarzeń specjalnych
  • Komunikacja wewnętrzna
  • Wsparcie marketingowe dla biur regionalnych
  • Promowanie CBRE Research outputs
  • Nadzór nad procesem nominacji do nagród

Wydarzenia & Klienci

  • Prezenty dla Klientów: organizacja, zakup oraz organizowanie dostawy
  • Tworzenie i ciągła aktualizacja listy prezentów dla Klientów
  • Organizacja warsztatów z Klientami dla poszczególnych departamentów (ustalanie daty warsztatów, rezerwacja sali, koordynacja zaproszeń).
  • Monitorowanie rynku pod kątem konferencji branżowych oraz innych wydarzeń. Organizowanie uczestnictwa pracowników CBRE w owych wydarzeniach
  • Monitorowanie wszystkich niezbędnych działań, które muszą być podjęte po zakończeniu transakcji, takich jak:
  • Pomoc w organizacji większych imprez dedykowanych poszczególnym departamentom
  • Aktualizacja kalendarzy poszczególnych departamentów dotyczących ważnych wydarzeń
  • Wysyłanie do Klientów ankiet badających poziom satysfakcji oraz zbieranie informacji zwrotnych
  • Tworzenie ofert i prezentacji w PowerPoint,
  • Pomoc przy organizacji konferencji i imprez,
  • Aktualizowanie strony internetowej
  • Monitorowanie i analizowanie statystyk odwiedzin na stronie internetowej,
  • Tworzenie baz kontaktowych klientów na konferencje i inne wydarzenia,