Młodszy Kontroler Jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą

 Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• zatwierdzenie produktów i rozwiązywanie problemów jakościowych,

• kontrola dokumentacji technicznej oraz prowadzenie kart kontroli w trakcie produkcji,

• nadzór nad dokumentacją kontrolną,

• wdrażanie działań korygujących i zapobiegających, mających na celu poprawę jakości produktów,

• kontrola wyrobów na początkowym etapie produkcji.

Nasze oczekiwania:

• mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży automotive,

• min. średnie wykształcenie,

• znajomość rysunku technicznego,

• umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,

• dyspozycyjność,

• asertywność,

• systematyczność,

• umiejętność oceny wizualnej wyrobów,

• umiejętności analityczne i konsekwencja w osiąganiu celów.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• zatrudnienie stałe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.