Młodszy Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Naszym Klientem jest instytucja finansowa należąca do międzynarodowej grupy, będąca jednym z liderów w obszarze usług CFM. W związku z dalszym rozwojem organizacji, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego. Osoba na tym stanowisku będzie raportowała do Głównego Kontrolera Finansowego , odpowiadając za obszar kontroli i analiz finansowych i operacyjnych. Idealny kandydat będzie posiadał minimum roczne doświadczenie w kontrolingu i dużą motywację do poszerzenia spektrum obowiązków.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Wsparcie w zakresie przygotowania budżetów spółki.
  • Uczestnictwo w analizie wykonalności budżetów wraz z analizą odchyleń.
  • Udział w przygotowywaniu prognoz finansowych, planów sprzedażowych.
  • Analiza, kontrola i ocena ryzyka ekonomicznego planowanych działań.
  • Przygotowanie raportów finansowo-operacyjnych na potrzeby grupy oraz przełożonych.
  • Przygotowanie analiz operacyjnych i sprzedażowych (typu ocena marżowości, wskaźniki wartości rezydualnej etc.).
  • Współudział w rozwoju narzędzi do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie.
  • Współpraca z Księgowością.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: ekonomia / finanse/ ekonometria/ statystyka, matematyka, bądź pokrewne.
  • Minimum rok doświadczenia w analizie finansowej lub kontrolingu w międzynarodowej organizacji.
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobre umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel (znajomość VBA w stopniu co najmniej zaawansowanym).
  • Samodzielność w organizowaniu własnej pracy.
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji i wysokie zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań, inicjatywa.
  • Chęć rozwoju, podejmowania nowych wyzwań oraz biznesowe podejście.
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej organizacji o międzynarodowym zasięgu w ramach umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery w strukturach.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji.
  • Codzienna praca z językiem angielskim.
  • Pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel