Młodszy kontroler finansowy

Cembrit Production S.A.

Trzemeszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Cembrit Production S.A. producent płyty falistej i akcesoriów dachowych z włókno-cementu szuka kandydatów do pracy na stanowisku:

Lokalizacja: Trzemeszno, Polska

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja raportów miesięcznych,
  • tworzenie analiz dla sprzedaży, śledzenie kosztów,
  • gromadzenie danych oraz rozwiązywanie problemów odnośnie szczegółowych danych w obszarach sprzedaży i COGS,
  • testowanie/weryfikacja nowych narzędzi (systemów, modeli itp),
  • kontroling finansowy poszczególnych spółek w ramach grupy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • co najmniej 1-2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub handlowej,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – w mowie i piśmie,
  • dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza Excel),
  • doświadczenie w pracy z AX będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności i chęci uczenia się,
  • dbałości o jakość tworzonych materiałów,
  • chęci zrozumienia i podejmowania wyzwań,
  • umiejętność patrzenia perspektywicznego przy pracy z dużą ilością danych,
  • dokładność i przywiązanie wagi do szczegółów przy pracy z dużą ilością danych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku produkcyjnym i rozwoju umiejętności.

Aplikacje w języku angielskim z klauzulą o treści:

Oświadczam, że niniejszym dobrowolnie udostępniam CEMBRIT PRODUCTION S.A. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, podane wyżej dane osobowe oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych udostępnianych przeze mnie w procesie rekrutacji jest CEMBRIT PRODUCTION S.A. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, a dane te będą przetwarzane w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej. Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Zostałem/am również poinformowan/a, że w przypadku stanowisk łączących funkcje lokalne i grupowe przekazane przeze mnie dane mogą być udostępnione innym Spółkom z Grupy Cembrit.

Prezentacja firmy

Cembrit jest jednym z największych europejskich producentów wielo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka