Młodszy kontroler ds. finansowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Grójec, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Grójec

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją koncentratów spożywczych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Grójca

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (zarządzanie finansami lub pokrewne)
- min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale kontrolingu (warunek konieczny)
- mile widziane doświadczenie w dziale kadr
- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
- bardzo dobra znajomość pakietu Office w szczególność Excel
- komunikatywność
- dokładność, skrupulatność
- chęć zdobywania nowych umiejętności.

Zakres obowiązków:
- wsparcie Dyrektora Finansowego w realizacji bieżących działań
- sporządzanie wyceny wyrobu gotowego na podstawie danych z systemu RP
- zamknięcie miesiąca
- wsparcie działu księgowego w kwestiach związanych z księgowaniem amortyzacji, rezerw, części faktur
- wycena sald w walucie obcej
- przygotowywanie kompensat zaliczek
- kontrola sald księgowych
- raportowanie: kwestii personalnych, liczby zatrudnionych pracowników, liczby osób przebywających na urlopach lub zwolnieniach lekarskich
- raportowanie: sprzedaży, stanów magazynowych
- pomoc w sporządzaniu budżetu
- w dalszej perspektywie sporządzanie list płac, przygotowywanie deklaracji ZUS i PFRON , rozliczanie nadgodzin, przygotowywanie zestawień do instytucji zewnętrznych raz na kwartał NBP, GUS

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00
- 3 miesięczny okres próbny, następnie zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.