Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Młodszy Konsultant

Miejsce pracy: Koszalin

Obowiązki:

- aktualizacja bazy danych

Wymagania:

- dyspozycyjności (praca zmianowa)

- umiejętności nawiązywania kontaktu

- komunikatywności

- wysokiej kultury osobistej

- zaangażowania

Oferta:

- stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

- system wynagradzania ( 13 zł brutto/h, po 3 miesiącach podwyżka)

- premie

- system szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego i awansu

"Naszego klienta obsługujemy od godz. 6 do godz. 22 Pracujemy od 6 do 8 godzin Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, ale nie wiesz czy pogodzisz swoje dodatkowe zajęcia, spotkaj się z naszym rekruterem – postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązania."

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.