Młodszy Konsultant Wsparcia Sprzedaży w zakresie rozwiązań sieciowych

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Sprzedaż

Obecnie dla naszego klienta, zajmującego się integracja systemów teleinformatycznych oraz integracja infrastruktury technicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Konsultanta Wsparcia Sprzedaży w zakresie rozwiązań sieciowych.

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie i kreowanie nowych produktów w zakresie rozwiązań sieciowych dla Klientów
  • Przygotowanie i udział w organizowanych dla Klientów aktywnościach promujących rozwiązania firmy,
  • Udział w przygotowaniu ofert handlowych oraz ich prezentacja dla Klientów
  • Udział w przygotowaniu i wycenie rozwiązań w zakresie:
    • sieci lokalnych, rozległych i bezprzewodowych
    • bezpieczeństwa teleinformatycznego
    • budowy Data Center
  • Analiza, aktualizacja, zdobywanie i poszerzanie wiedzy w zakresie rozwiązań sieciowych
  • Współpraca z wewnętrznymi działami wdrożenia i utrzymania
  • Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
  • Duża otwartość na naukę i poznawanie nowych technologii
  • Dobra znajomość rynku ICT i technologii sieciowych we wszystkich segmentach rynkowych
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii i systemów bezpieczeństwa informatycznego
  • Znajomość technologii: routing, switching, technologie operatorskie (MPLS, NGN), podstawy sieci mobilnych, bezpieczeństwo sieciowe, systemy zarządzania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, systematyczność, zorientowanie na wynik
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Certyfikacja na poziomie Associate Cisco lub ukończona Akademia Sieciowa Cisco - będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane: podstawy wirtualizacji, SDN, cloud computing

Oferujemy:

  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów
  • Pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia oraz certyfikacje)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.