młodszy konsultant wdrożeniowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 13918
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • udział w projektach wdrożeniowych systemów SCM (Supply Chain Management)
  • instalowanie, konfiguracja i podłączanie aplikacji typu Java Enterprise Edition na serwerach klienta i wewnętrznych
  • modelowanie procesów biznesowych
  • tworzenie zapytań z języku SQL
  • manualne testowanie wdrażanych aplikacji
  • analiza i rozwiązywanie błędów
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • praca w międzynarodowych zespołach projektowych

Oczekiwania:
  • ukończone studia dzienne magisterskie/inżynierskie na jednej z renomowanych uczelni państwowych (PW,  UW, UJ, UAM, AGH, UW)
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami z obszaru SCM
  • znajomość SQL, UML lub BPMN
  • znajomość środowiska JEE będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz zdolności analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)