Młodszy Konsultant w zespole Funduszy Unijnych

Sekwencja Sp. z o.o.

Warszawa, Łódź, Kraków, mazowieckie

Od: Sekwencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Kraków

OPIS STANOWISKA

  • Udział w realizacji usług doradczych dla Klientów z różnych branż
  • Samodzielne prowadzenie analiz i prezentowanie wyników w formie raportów dla Klienta
  • Udział w budowaniu strategii rozwoju dla Klienta
  • Udział w reorganizacji modeli biznesowych dla Klienta
  • Udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie dla Klientów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość
  • Zdolność do pracy pod presją czasu oraz w zespole
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Własna inicjatywa
  • Doświadczenie w podobnej branży
  • Mile widziana znajomość obszaru analityki finansowej

OFERUJEMY

  • Nieograniczony dostęp do eksperckiej wiedzy
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy praktycznej i zdobywania nowych umiejętności
  • Otwartość na własne pomysły i rozwiązania
  • Praca w dynamicznym zespole o dużej odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Dostęp do innowacyjnych narzędzi IT wspierających pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość awansu
  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę